המלצות גולשים

"כבר שנים שאני מרגישה שהחגים יוצרים סיר לחץ משפחתי וזה בכלל לא משנה אם המשפחה שפויה בימים רגילים. השנה החלטנו, אני ובעלי, שהבישולים הלא נגמרים מקשים עלינו יתר על המידה. נכנסנו לאתר שלכם והשארנו פרטים. תוך מספר דקות הוצפנו בטלפונים משירותי קייטרינג מדהימים. האוכל שהזמנו – בזכותכם – היה טעים ומדהים. רוב האורחים אפילו לא זיהו שאלו לא הבישולים שלי… תודה רבה לכם! אני בוודאות אשתמש בשירותכם גם בחג הבא".

חני נחמני, חדרה

"בחרנו להזמין קייטרינג חלבי דרך האתר שלכם. רצינו לומר לכם תודה על השירות המהיר, על נותני השירות האיכותיים ואפילו על המחירים המצוינים שמצאנו אצלכם. זאת כבר פעם שנייה שאנחנו מזמינים דרככם ואנחנו לא מתחרטים".

דוד ושרה, גבעתיים

"כשהתחלנו לעבוד על האירוע השנתי לחברה שלי (120 איש) היה חשוב לי שהאוכל יהיה גולת הכותרת של הערב. די מאסתי בסלמון ובסושי שמגישים אולמות האירועים ורציתי שהעובדים יחוו חוויה קולינרית מרטיטה וחדשנית. לשמחתי, אחד העובדים שלי הכיר את האתר שלכם ממספר ניסיונות מוצלחים בעבר. הוא אמר שהשירות שלכם אמין ומהיר כברק – והוא לא שיקר. קיבלנו הצעות מחירים נהדרות של שירותי קייטרינג בדיוק כפי שרציתי. ללא ספק, חלק גדול מהצלחת האירוע היא בזכותכם ובזכות המענה המדהים".

יואל, הרצליה

"מאז שהתחתנו לפני חודשיים, החברים והחברות שלנו לא מפסיקים לשאול אותנו איפה מצאנו את שרותי הקייטרינג המדהימים. אנחנו חייבים לציין שגם אנחנו הופתענו מרמת האוכל וההגשה, אבל הרבה יותר נדהמנו מהאתר שלכם. נעזרנו בטיפים הרבים שמפוזרים אצלכם ואחרי שהשארנו פרטים, יכולנו לבצע השוואות מחירים תוך מספר רגעים ספורים. כל שירותי הקייטרינג שהצעתם לנו נבדקו על ידינו ובאמת היו ברמה מדהימה. הלכנו על הטוב ביותר במחיר מאוד מפתיע… המון תודות ונתראה שוב בשמחות אחרות!".

טל ונטלי, גבעת שמואל

"כבר הרבה זמן שאני מחפשת רעיון מבריק כמתנת יום הולדת 60 לבעלי. חברה טובה המליצה לי על ארוחה רומנטית ואינטימית שמבושלת ומוגשת על ידי שף פרטי. בדקתי וחקרתי ולא מצאתי… עד שהגעתי אליכם. השירות שלכם הוא מהיר בצורה בלתי רגילה. אני חושבת שעוד לא נתקלתי בשירות יעיל שכזה כבר תקופה ארוכה. בעקבות הפנייה אליכם קיבלתי מספר הצעות מחירים משפים מומלצים ומצוינים. בסופו של דבר בחרנו שף נהדר. בעלי גם היה נרגש מעצם הרעיון וגם נהנה מהאוכל המשובח. אני כבר רצה לספר לכל השכנים, החברים והחברות!".

דינה, נס ציונה

לקבלת הצעת מחיר חייגו 077-9969904