שאלות נפוצות

מהי עלות השירות באתר?

השירות הניתן באתר והשימוש בו הינם ללא שום התחייבות. כדי שנוכל לקשר בין הגולשים והפונים לנותני השירות בתחום הקייטרינג, עליכם רק למלא את פרטי ההתקשרות שלכם בטופס הנמצא באתר. זאת כאמור ללא כל תשלום.

מיהו קהל היעד המרכזי של האתר?

האתר מספק שירותים לכל פונה וגולש, בכל גיל ומכל מקום בארץ. אנו נותנים מענה מהיר ויעיל לכל בקשה, בכל נושא ועניין בתחום – החל משירותי קייטרינג לאירועים ולחתונות ועד אספקת אוכל מוכן ושפים פרטיים.

תוך כמה זמן אקבל שירות?

תהליך קבלת השירות הוא מהיר ויעיל. מיד כשתסיימו למלא את פרטיכם, אנו נקבל את פנייתכם. אנו בודקים את הבקשה ומקשרים בין הפונים לבין ספקי השירות השונים. כל פנייה נענית על פי אופייה ובהתאם למיקום בארץ ממנו היא נשלחה.

האם שליחת הטופס מחייבת אותי לקבל את השירות?

התשובה לכך היא שלא. אנשי המקצוע בתחום הקייטרינג והחברות השונות מודעות לכך שמילוי פרטי הטופס ושליחתם אינה מחייבת את הפונים בשום אופן. מטרת מילויו של הטופס היא אך ורק בשביל להקל על הגולשים והלקוחות ולקשר בזמן קצר בינם לבין נותני השירות.

מה עלות השירות של חברות הקייטרינג?

תחום הקייטרינג והאוכל המוכן מאופיין בתחרות רבה והלקוחות הם המרוויחים העיקריים. ניתן למצוא באתר מגוון של מחירים משתלמים ונהדרים ולבצע בקלות השוואות בין כל נותני השירות והספקים.

לקבלת הצעת מחיר חייגו 077-9969904