קייטרינג חלבי כשר

catering (1)

לזניה, קנלוני, רביולי ודומיהם הם מאכלים שלרוב תמצאו באיכות טובה רק במסעדות איטלקיות. אני אישית תמיד מעדיף בשרים, אך בחג שבועות אחד נאלצתי לחרוג ממנהגי – ולדאוג לארוחה חלבית על רמה. הכל התחיל כחודש לפני חג השבועות…

רמי, ראש הצוות, פנה אלי כדי שאארגן אצלי ערב שבועות (אין אצלנו כזה דבר "ערב צוות במסעדה" – שלוש פעמים בשנה מנודבים חברי צוות אקראיים על מנת שיארחו את הצוות בביתם). בהתחלה זו נראתה משימה קלילה – כמה קשה יכולה להיות הכנת לזניה לעומת חיתוך וניקוי נתח בשר עסיסי?

התשובה: קשה מאוד

עשיתי ניסוי בבית, כשפניה של האישה שואלות אם השתגעתי – ובצדק. העבודה עם גבינות התגלתה כמסובכת יותר משחשבתי, מה גם שמסתבר שחלקן יקרות לפחות כמו נתח בשר עסיסי. לאחר מחשבה רבה, הגענו למסקנה שבשביל לארח את הצוות מבלי להביך את עצמנו – עדיף להזמין חברה מקצועית.

בהתחלה, כשאשתי הציעה להזמין אוכל מוכן, התנגדתי נחרצות – בחברה יחשבו שאני לא יודע לבשל (מה שנכון לחלוטין כשמדובר על שמנת, מוצרלה, פטריות וברוקולי), כי עד עכשיו כולם בישלו בכוחות עצמם לכשהתבקשו לארח. חתיכה נוספת מן הלזניה שהכנתי כבר שכנעה אותי. אני אמשיך להתמקד בבשרים, ואשאיר את הפסטות, הפשטידות והסלטים למיניהם למקצוענים.

החיפוש וההזמנה

שאלתי כמה חברים מהעבודה אם קייטרינג יהיה בסדר מבחינתם – והם נתנו את האישור. מרדכי מהמכירות ביקש שתהיה למקום תעודת כשרות, ליאת מהשיווק ביקשה שיהיו לו המלצות וציינה כי היא בדיאטה – וכך נוספו להן עוד ועוד בקשות. לסיכום – הייתי צריך למצוא קייטרינג חלבי כשר, מומלץ, לא "פלצני" מדי ועם שאר דרישות ממוקדות.

שקעתי בחיפושים – בגוגל, דרך חברים ואפילו דרך אולמות אירועים, ואז דודתי ספרה לי על שירות בשם גו קייטרינג – המתמחה במציאת חברות קייטרינג המתמחות במטבח הגבינות.

קייטרינג חלבי כשר וטוב – כמעט כמו ארוחה בשרית מפנקת

אני אומר כמעט, כי הבשר עדיין היה חסר לי – בתור טורף מושבע, אך מלבד זאת – היה מצוין. האירוע תוקתק

באופן מקצועי, האוכל היה טרי, וכל הבקשות המיוחדות מולאו. האירוע גלש אל תוך הלילה, כשהצוות המיומן דואג כי האוכל יישאר לכל אורכו בדיוק בטמפרטורה המתאימה, ללא שייפגם טעמו.

עם טיפת מזל – ללא טיפת לכלוך

אתם ודאי מכירים את הר הכלים בכיור לאחר אירוח, זה שכולם מפחדים להתקרב אליו. אשתי ואני לא חשבנו על כך בתחילה – אך למרבה המזל, יתרון גדול בהזמנת אוכל מוכן – הוא שלא אנחנו דואגים לכלים. בשעות הקטנות של הלילה, כשכולם התחילו להתקפל, החבר'ה מהחברה קפלו וסדרו הכל. אף טיפת שמנת או עוגת גבינה לא נשארה בגינה. ערב הצוות הוכתר בהצלחה.

גם אתם רוצים להנות?

בשבועות שלאחר מכן קיבלתי המון מחמאות מהצוות, ובחלק נכבד מן הערבים הבאים שבנו ושכרנו את שירותי החברה. אם גם אתם רוצים לערוך אירוע בקלילות, מבלי לקרוע את עצמכם בשביל ארוחת חג או אירועים אחרים, מלאו את טופס צור הקשר. אני מבטיח לכם שתיהנו מאירוע ייחודי שלא יצריך מכם כמעט שום מאמץ.

המומלצים שלנו: סנדוויץ' בר – סנדוויצ'ים איכותיים