ארוחת שף בבית

catering (19)

כך תארגנו ארוחת שף בבית שתהמם את האורחים!

אם אין לכם כוח לעוד מסיבת יום הולדת במסעדה אבל אתם בכל זאת רוצים לחגוג, לציין יום נישואים מרגש אבל אין זמן לסוף שבוע בצימר, ואם באופן כללי אתם אנשים שאוהבים לחדש ולגוון מדי פעם, להזמין שפים מבשלים בבית הוא בהחלט משהו שכדאי שתשקלו. כל הפרטים על הנושא והמחירים הכי אטרקטיביים אצלינו בגו קייטרינג!

ארוחת שף בבית, אירוע קייטרינג או מסעדה?

לעיתים לא קל להחליט מבין מגוון האפשרויות להפקות אירועים הקיימות היום. כדי לחגוג יום הולדת, מסיבת רווקות או סתם ארוחה רומנטית ניתן לבחור בין ארוחה במסעדה יוקרתית, מועדון ערב איכותי, או אפילו גן אירועים קטן ונחמד.

אך להזמין שף פרטי הביתה מאז ומעולם היה נחשב למשהו איכותי ששידר יוקרה וזוהר, ואם נודה באמת, לא זה הרושם שהייתם רוצים ליצור בקרב המוזמנים שלכם? בנוסף, את המסעדות הטובות בעיר כולם כבר מכירים, ומועדונים ואולמות צריך לשריין שנים מראש, אז למה לא שפים מבשלים בבית?

כמובן שיש לקחת בחשבון גם את כמות המוזמנים כששוקלים את האפשרויות. למרות הכול, ארוחת שף בבית כנראה לא תתאים לחתונה של 300 מוזמנים…

מה שפים מבשלים בבית?

ארוחת שף בבית בדרך כלל מתוכננת ביחד אתכם, כמה זמן מראש ובהתאמה אישית לחלוטין. בניגוד לארוחה במסעדה או אולם אירועים אשר במסגרתם יציעו לכם וודאי כמה מנות לבחור מתוכן, כאן למילה ולרעיונות שלכם יהיה תפקיד מהותי יותר וההתחשבות ברצונותיכם האישיים תהיה הרבה יותר גדולה.

בנוסף, שף הפרטי הביתה מגיע עם כל הציוד וחומרי הגלם הקולינריים שלו, כך שלכם לא יהיה שום צורך לקחת חלק בהכנות, בבישולים או באפייה, אלא אם כן מאוד תרצו בכך.

ארוחת שף בבית היא לכל הדיעות אירוע מרשים המיועד לאירועים אינטימיים ושקטים בבית שיש בהם קסם מיוחד…

רוצים שף פרטי הביתה? זה קל!

מתלבטים בין שף פרטי למסעדה? רוצים לקבל הצעות למנות משובחות וגם הצעות מחיר במכה אחת? השאירו אצלינו את הפרטים ותהנו מכל הפרטים והמחירים הכי טובים בכמה דקות וללא כל התחייבות מצדכם!