שף למסיבת רווקות

Bride with bouquet, closeup

שף למסיבת רווקות- אטרקציה טעימה לאירוע

בנות יקרות, הסכיתו ושימעו! אם חיפשתן אטרקציה מעניינת למסיבת הרווקות שאתן מתכננות לחברתכן הטובה וחשפן לא ממש עומד על הפרק, שף מסיבת רווקות יהיה בשבילכן הדובדבן שבקצפת. רוצות לשמוע למה כדאי לכן להזמין אותו ומה יהיה בתפריט? השארו איתנו…

מה מתכנן לכן שף מסיבת רווקות?

לפני הכול, תפקידו של שף למסיבת רווקות לבשל עבורכן תפריט טעים שיתוכנן ביחד אתכן ויותאם לטעם האישי שלכן באופן חד משמעי. תוכלו להטיל וטו על מאכלים שלא נראים לכן או להציע כמה משלכן, עד שתרכיבו את התפריט האידאלי שכל החברות יוכלו להנות ממנו, ובעיקר כלת המסיבה.

אך מעבר להגדרה הטכנית של התפקיד, לשף פרטי שמגיע עד הבית יש הרבה קסם והוא מגלם בתוכו משהו מיסתורי, יוקרתי ויחודי. יש משהו בלהזמין שף פרטי הביתה שיוצר את האווירה האינטימית הזו שכולם שואפים ליצור באירועים המצומצמים שהם מפיקים.

שף מסיבת רווקות יהנה לבשל ולטגן מולכן בשידור חי את כל מה שחפצה בו נפשכן; החל מנתחי בשר מעולים, ירקות מוקפצים, פסטות וכדומה וכלה בקרפים מתוקים וקוקטיילים משכרים. השפים הפרטיים הם אלו שבחרו בבישול כמקצוע הראשי שלהם ועל כן הם בדרך כלל הטובים ביותר לתפקיד האירוח של כל סוגי האירועים בבית; ארוחות רומנטיות עם בן הזוג, מסיבת רווקים או רווקות, שבת חתן ועוד ועוד.

אם כבר עושים אירוע בבית, למה לא לבשל לבד?

במיוחד באירועים קטנים, תמיד קיימת האפשרות גם לבשל ולאפות את כל התפיט לבד, אך כדאי לקחת בחשבון שכל העבודה הקשה הזו צפויה רק לגזול מכן את ההנאה מהאירוע ולהשכיח את הסיבה האמיתית שבגינה התכנסתן מלכתחילה…

שף למסיבת רווקות? מחירים חייבים להשוות!

ולבסוף, כמו שלא תיקחו חברת קייטרינג גדולה ומבוססת לאירוע בלי להשוות מחירים קודם לכן ולקבל כמה הצעות של מומלצים, כך בדיוק גם לגבי שפים פרטיים!

השאירו כמה מהפרטים שלכם אצלינו בפורטל גו קייטרינג ותהנו מפניות מהירות של שירותי קייטרינג מכל הסוגים והמינים בחינם לחלוטין ומבלי לחייב אתכם לדבר! שיהיה בכיף ובתאבון.