קייטרינג לאירועים פרטיים

Waitress is carrying three plates

כל הסוגים של קייטרינג לאירועים פרטיים

האווירה שמאפיינת אירועים פרטיים היא לא אותה אווירה שיש באירועים המוניים מרובי משתתפים. האינטימיות והשקט היחסי מצריכים לא רק התייחסות גאוגרפית שונה, עיצוב אחר וכדומה, אלא גם גישה קולינרית יוצאת דופן. באילו סוגים של אירועים פרטיים מככבים היום שירותי קייטרינג ואיך תוכלו גם אתם להנות מהם באירוע הקרוב שלכם? כל הפרטים על קייטרינג לאירועים פרטיים אצלינו בגו קייטרינג!

מהם אירועים פרטיים?

אירוע פרטי יכול להיות כל אירוע שאתם תגדירו אותו כפרטי, כלומר כאירוע מצומצם שיכלול רק כמה אורחים קרובים, אירוע שיש בו עניין משותף ופרטי למספר אנשים בלבד וכדומה.

אירועים פרטיים עשויים להיות מסיבות רווקים או מסיבות רווקות, חינות, ארוחות רומנטיות או ארוחות לחברים ובני המשפחה הקרובים, אירועים משפחתיים מצומצמים, אירועים פרטיים עיסקיים, אירועים יוקרתיים, שבתות חתן ועוד הרבה דוגמאות אחרות.

מה מאפיין קייטרינג לאירועים פרטיים?

שירותי קייטרינג לאירועים פרטיים בדרך כלל כוללים צוות עובדים מצומצם יותר מזה שקיים בחברות הקייטרינג הגדולות.. ברוב המקרים יהיה שף ראשי וכמה טבחים, וכן צוות מלצרים לא גדול שיספק את השירות וההגשה לאורחים באירוע.

אנשים רבים בוחרים לדוגמא בשף פרטי שיגיע עד לביתם וידאג בעצמו להכנת כל התפריט. במקרה הזה השף צפוי להגיע מצוייד בכל טוב ולהכין ארוחת גורמה לתפארת לכמות האנשים שיתארחו בביתכם, ללא צורך בבישולים ארוכים ומתישים מצדכם ומבלי להסתכן בארוחה לא מספיק איכותית וייצוגית שתעשו כמיטב יכולתכם להכין לבד.

כמה עולים היום שירותי קייטרינג?

משום שיש כל כך הרבה סוגים של קייטירנג; שפים פרטיים, קייטרינג לאירועים גדולים ולאירועים פרטיים, קייטרינג כשר למהדרין וכדומה, אין תשובה חד משמעית לשאלה הזו, אם כי ניתן להעריך שהעניין תלוי בין היתר גם בבחירת המנות שלכם, בתפריט צמחוני מול בשרי וכדומה.

מיצאו חברת קייטרינג לכל אירוע עוד היום!

רוצים לקבל את האוכל הכי גורמה שיש במחיר הכי משתלם? מלאו את הטופס הבא והמתינו להצעות המחיר המצויינות שיזרמו אל קו הטלפון שלכם במהירות האפשרית, בחינם לגמרי וכמובן בלי כל התחייבות מצדכם!