קייטרינג בופה

catering (2)

מתכננים אירוע מפואר והמוני? מחפשים שירותי קייטרינג בופה? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן! אצלנו בפורטל גו קייטרינג תמצאו מבחר רחב של חברות קייטרינג איכותיות ומומלצות בכל רחבי הארץ!

מהו קייטרינג בופה

בניגוד לאירועים בהם מוגש האוכל אל השולחן על ידי מלצרים, אירוע בופה הינו אירוע בו האורחים ניגשים אל מזנון ובוחרים לעצמם את המזון בו הם מעוניינים. את המזנון מאיישים מלצרים המסייעים לאורחים לבחור את המנות בהם הם מעוניינים ומספקים מידע אודות המנות השונות.

על מנת למנוע תורים במסגרת אירוע עם קייטרינג בופה, כדאי להציב עמדות מזנונים משני צידי מתחם האירועים וכך לנתב את תנועת האורחים באופן אופטימאלי יותר. בנוסף, כדאי להציב יותר מלצרים בעמדות המציעות בשר מאשר בעמדות הסלטים.

יתרונותיו של אירוע בופה

אין כל ספק שהיתרון הגדול העומד מאחורי הבחירה לערוך אירוע עם קייטרינג בופה הינו החופש הניתן לאורחים לבחור לעצמם את גודל ואת סוג המנות. כך למשל אורח המתקשה לברור בין סוגי בשר שונים יוכל לקחת לעצמו מספר סוגים של בשרים. יתרון נוסף של אירוע בהגשה עצמית הינו היכולת של כל אורח ואורח לקום ולקחת לעצמו מנה שנייה מבלי לחוש מובך לפנות אל המלצר או המלצרית.

יחד עם זאת, היות וישנם אורחים מבוגרים המתקשים לקום אל עמדות המזון, כדאי להעמיד לרשות האורחים מלצר או שניים אשר יוכלו לתת לאורחים הללו את תשומת הלב המגיעה להם.

מחפשים חברת קייטרינג יוקרתית ומובחרת המתמחה בקיום אירועים עם בופה? חוששים לבחור בחברת קייטרינג ממוצעת ומטה? הגעתם למקום הנכון! מלאו עכשיו את טופס יצירת הקשר המופיע על גבי האתר ואנו בפורטל גו קייטרינג נפנה אליכם את חברות הקייטרינג המומלצות והאיכותיות ביותר בכל רחבי הארץ!