שף לאירועים

catering (16)

כל הפרטים על שף פרטי לאירועים

חבר קרוב עומד לחגוג יום הולדת? הגיע יום הנישואין שלכם ואתה מעוניינים להפתיע את בן או בת הזוג? שף פרטי בטבע או בבית הוא הזדמנות מצויינת לחגוג רק הפעם בצורה קצת שונה. הכנו עבורכם את כל המידע הנדרש לכם לגבי שף לאירועים וגם את המחירים הכי מעולים!

שף לאירועים- מה ואת מי מזמינים?

לארוחה עם שף פרטי אפשר להזמין את מי שרק רוצים לפנק, לרגש וליצור איתו אווירה אינטימית חד פעמית. אין כמו ארוחה פרטית כדי להתקרב אל בן הזוג ולחדש את הרומנטיקה שהיתה בתחילת הקשר, לחגוג עם כמה חברים קרובים יום הולדת או קידום משמעותי בעבודה וכדומה.

שף לאירועים יכול לשרת גם אירועים עסקיים רשימיים ולדוגמא כאשר מארחים אנשים מחו"ל שהגיעו ארצה כדי לעשות אתכם עסקים והייתם רוצים להרשים אותם בארוחת גורמה ייצוגית. השף יוכל לייעץ לכם לגבי בחירת המנות בהתאם לקהל המוזמנים שלכם ולאופי האירוע, ותוכלו לבטא בפניו את ההעדפות שלכם ולהביא לידי ביטוי את הטעם הקולינרי האישי שלכם.

אך מה שבאמת מיוחד בלהזמין שף פרטי לאירועים הוא העובדה שנוצרת איזו אינטרקציה מיוחדת עם השף , שכן הוא מבשל ממש מולכם ויכול לשתף אתכם בשלבים השונים של הכנת האוכל. תוך כדי שהוא מקפיץ, מערבב, מטגן ולש תוכלו לשוחח איתו, ואם אתם מתעניינים בבישול אפילו לקבל כמה טיפים מועילים לבישול הביתי שלכם!

שף פרטי בטבע לארוחות בטעם אחר…

למי מכם שחובב את המרחבים הפתוחים, את המדשאות הירוקות או המדבר יש את האפשרות להזמין שף פרטי בטבע לכל סוג של חגיגה או מאורע באווירה כפרית של פיקניק, רק אתם, השף, השמיכה על הדשא ובקבוק היין…

קבלו שף פרטי לאירועים במחירים מומלצים

אנו בגו קייטרינג משתפים פעולה עם כל סוגי הקייטרינג הקיימים לאירועים עיסקיים, פרטיים, אירועים יוקרתיים, כשרים גלאט ועוד ועוד.

נשמח לחסוך לכם זמן ומאמץ בחיפוש אחר השף הפרטי שיתאים לכם ולהפנות אליכם עוד היום ובחינם את המומלצים שלנו לקבלת הצעות מחיר ופרטים נוספים על כל שירותי הקייטרינג!