שף פרטי

catering (27)

אני לא מתכוונת להחליף את הגבר שלי בכל חודש, או לפחות מקווה שלא אזדקק לכך, אך הצעת נישואין כמו זו של לירן הייתי שמחה לקבל בשנית. לירן הוא לא הבחור הכי רומנטי שיש, ולכן לאחר שלוש שנים של מגורים משותפים לא ציפיתי ממנו למשהו כזה, אך הוא ארגן לי ערב שאפילו הסרטים הקיטשיים של דיסני מחווירים לעומתו – הצעת נישואין בבקתה ביער בצפון, עם ארוחת מלכים שכמוה אני לא אכלתי מעולם.

ארוחת גורמה בקלות

את ארוחת הגורמה לא הוא הכין. אם אבקש ממנו לתקן לי את הרכב, או לסלול כבלי חשמל בכל המשרד שלי – הוא יעשה זאת בקלות, אך אני בטוחה שאם זה היה אפשרי – הוא היה שורף לי את הקורנפלקס בדרכו המיוחדת, אפילו חביתות הוא נוהג לשרוף. כשהרחתי את הריח הנהדר מבעד לחלונות הבקתה ידעתי מיד שהוא תכנן עבורי משהו.

בתוך הבית הקטן חיכה לנו שף עם מגוון גדול של ירקות, פסטות ובשרים. לאחר בחירת המנות, אמר לנו השף כי ההכנה תיקח כשעתיים. לירן הציע כי נרכב על אופניים ונראה את השקיעה מן ההר, הסכמתי, ויצאנו לרכב. באמצע היער הוא נעצר, ניגש לאחד העציים ולחץ על משהו. רק אז שמתי לב לחוטי החשמל המחברים בין העץ למצבר מכונית. השמש כבר שקעה לה, ומצאתי את עצמי מוארת באור פרוז'קטור מעומעם.

חלום שהתגשם

כשאור כחלחל מציף את הכל, תחת כיפת השמיים, הוא הציע לי את הטבעת – עטופה בסוכריית שוקולד שהטבח בבקתה הכין לפני צאתנו. לא שמקודם היה לי ספק, אבל באותו הרגע הבנתי כמה אני אוהבת אותו, ואמרתי לו "כן" מבלי לחשוב פעמיים. לאחר נשיקה תשוקתית וממושכת, הוא ניתק את הפרוז'קטור מן העץ, ושבנו לבקתה – לארוחה שהייתה תחילתו של סוף שבוע קסום.

כשהגענו, האוכל כבר היה מוכן, וחיכה לנו על שולחן קטן עם יין ונרות. התחלנו לאכול כשאני אפופה תחושת ריחוף, וטעם האוכל הנהדר רק הוסיף לשלמות החוויה. אני טיפוס שיודע להנות מאוכל, ולכן העובדה שהוכנו במיוחד בשבילי מאכלים מיוחדים בבקתה בלב יער נידח – הדגישה אף היא את החוויה.

מאז, פעם בשנה – שף פרטי בבית כפרי

את מה שקרה לאחר הארוחה לא אפרט כאן, ואניח לדמיון הפרוע שלכם להשלים את החסר. היום אנו נשואים באושר, ופעם בשנה אנו חוזרים על אותו רעיון – מזמינים בקתה מבודדת עם שף פרטי. למרות שאנו עושים זאת במקומות שונים, את חברת השפים – אנו ממשיכים להזמין שוב ושוב – כי על אוכל איכותי אני לא מתפשרת. אם גם אתם רוצים לנפק את עצמכם, את החברים או את המשפחה בארוחה מענגת – מלאו את טופס צור קשר ואנו נמצא לכם שף פרטי שיכין לכם ולאהובים שלכם אוכל מדהים.