סיוון קייטרינג לאירועים

Fired kibbe, hummus tahina and olives

כתוב חוות דעת / המלצה על סיוון קייטרינג לאירועים

חוות דעת/המלצות על סיוון קייטרינג לאירועים

  • טניה


   סה"כ לקייטרינג אוכל טעים אין מה להגיד אך מהחוויה שעברתי איתם לא נהנתי בכלל! הזמנתי אותם לחתונה שלי וציפיתי ליום זה כליום הכי נהדר בחיי ובעזרת קייטרינג סיוון אני עדיין ממתינה ליום המושלם הזה כי הוא לא התקיים!!! דבר ראשון שבועיים לפני החתונה ניסו לשנות את המחיר שסגרנו כי לטענת יניב ויעל הם לא זכרו את המחיר שסגרנו קודם לכן ובשיחת הטלפון הביאו אותי כמעט לביטול העסקה ודמעות… לאחר מכן ביקשו תוספת כסף עבור מלצרים למרות שבהמעת מחיר הם כללו את המצרים בפנים ולארוע שלי הם הביאו רק 3 מלצרים (80אנשים הארוע) , ועבור נוספים דרשו כסף ! מפרנציפ לא לקחתי יותר !
   חצי ערב אני התרוצצתי ועשיתי את עבודת המלצרים (להזכירכם אני הכלה!) פגשתי אורכים , כיוונתי אותם לשולחנות שלהם , מסרתי מדברות חנייה , מזגתי להם מאחורי הבר ועוד ועוד…
   כל פעם שנגשתי ליעל (דרך הגב הנימה יפה מאוד ) לא קיבלתי הענות על בקשתי , חתי מהאורכים לא קיבלו מנות פתיחה בכלל !!! יעל לעומת זאת במקום לעשות את עבודתה כמו שצריך ולקיים את ההבטחה שלה שתעשה לי את ארוע חיי , כל הערב הייתה רבה עם מישהו בטלפון והסתובבה עם הבעת פנים חמוצה שאפילו אני חששתי לגשת אליה ….
   לאחר מכן שאלתי לגבי התשלום עבור השירות ומסרה שמבקשת את הכסף באותו ערב (באמצע הארוע) במזומן…. מכך שלא נשארו לי בררות ולא רציתי לריב הלכתי לספור את הכסף ועזבתי את הארוע של עצמי …. בנתיים בלא ידיעתי היא התחילה לקפל את הכסעות ויצאה עם אגלה מכוערת אל האנשים ואתחילו לפנות את השולחנו , כל זה היה כאשר אני סופרת כסף , ובשעה 22:30 !!!! כשאני ביקשתי ממנה לא לעשות דבר לפני שאני אומרת לה ושנשאר עוד !!!! האנשים כמובן הבינו שצריך ללכל וכשיצאתי אחרי חצי שעה עם מעטפה בשבילה היו ברחבה 6-8 אנשים מקסימום והרוב מהם היו הורים שלי ושל בעלי!!!!
   דרך הגב היא עשתה את אותו הדבר עם הקינוחים , שאלה אם להוציא , אמרתי לה לא ושאני אעדכן אותה מתי כן , ואחרי 10 דקות ראיתי את הקינוחים על שולחנות ההגשה!
   האם אני אמליץ על הקייטרינג הזה? התשובה היא , לא!!!!!!!! הם הרסו לי את החתונה!!!!
   ודרך הגב עדיין לא קיבלתי קבלה!!! למרות שביקשתי , יעל פשות מתעלמת מההודעות שלי.