הזן את הכל

24853722
מספקת שרותי קייטרינג עבור לקוחות פרטיים, אירועים, שבת חתן, חינות, בריתות, חתונות, אירוסין וסעודת מצוות לאבלים.
 
יש לנו את הכלים, המומחים והנסיון המאפשרים לנו לספק לך מוצר מוגמר ברמה הגבוהה ביותר, כפי שמגיע לך כלקוח/ה.
 
ללא קשר לגודל האירוע או מספר המוזמנים, איכות ב- "הזן את הכל " היא מעל לכל – איכות המזון ואיכות השירות  הם תוצאה של מומחים שאוהבים את מלאכתם.
 
ב"הזן את הכל" איננו מתפשרים על איכות – טריות הבשרים, הירקות ושאר המוצרים בהם משתמשים השפים שלנו נבדקים ונבחרים בקפידה תוך דגש על כשרות וטעם המקנים לאירוע שלך את הייחודיות המבדילה אירועים למיניהם ואירוע של "הזן את הכל".
קייטרינג "הזן את הכל" נוסד בשנת 2000 על ידי דן פפיר וטל ברודו על מנת לספק שירותי הסעדה לאוכלוסיה היהודית ברמה גבוהה תוך שמירה על איכות גבוהה וכמובן כשרות.
 
לכן "הזן את הכל" הוקמה עם התשתית הדרושה לספק שירותים אלו בהשגחת הרב מחפוד שליט"א  ותעודת כשרות של בד"צ "יורה דעה" ורבנות פתח תקווה בשילוב צוות של שלושה טבחים, שף ראשי וצוות נקיון העומדים בתקני משרד הבריאות ועוברים הכשרות תכופות על מנת להגיע לרמות מצויינות ולספק ללקוחותינו את הטוב ביותר.
 
שירות, איכות והגיינה הם מעמודי התווך של "הזן את הכל" והדגש על כולם כאחד מביא את שירותי ההסעדה של "הזן את הכל" למקום הראשון בתחום ההסעדה, בפיקוח של 2 משגיחים מטעם הרב מחפוד שליט"א יכולה "הזן את הכל" לאפשר ללקוחותיה אוכל כשר, נקי וטעים!

כתוב חוות דעת / המלצה על הזן את הכל